אז מה זה ספוטיפיי?

כתבות

ספוטיפיי (באנגלית: Spotify) הוא שירות מוזיקה דיגיטלי . אשר בדומה לשירותים שכבר קיימים בשוק הישראלי כדוגמת: Apple music , ווליום של חברת סלקום ו – musix של חברת פלאפון , ספוטיפיי מציעים השמעת רשימות מוזיקה לפי אמן , זאנר , פלייליסט , ועוד המון אפשריות השמעה שונות ומגוונות.

על פי נתוני החברה נכון לשנת 2016 קיימים מעל ל 140 מליון משתמשים ו 60 מליון "משתמשים בתשלום". הכנסות החברה נכון לשנת 2015 עומדים על 2.18 מילארד דולר!

למה ספוטפיי?

מה שמייחד את ספוטיפיי משאר המתחרים בשוק המוזיקה הדיגיטלית הוא מספר מרכיבים מרכזיים

  1. הנגשת המוזיקה האישית המתאימה לך או במילים דיגיטליות "פרסונליזיציה".
  2. חיבור מושלם בין כל הפלטפורמות בהן מותקנת האפלקציה : דסקטופ , אפליקציית מובייל , אפליקציית טיוי ועוד
  3. רשת מוזיקלית חברתית
  4. אפשרות חינמית יותר מסבירה .

בפרק זה נעסוק בהרחבה בנושא ה"פרסונליזיציה".

חלק א – פרסונליזיציה:

  • DISCOVER WEEKLY : בכל שבוע בכל יום שני (תחילת שבוע בהרבה מקומות שאינם ישראל) נקבל את הפלייליסט המושלם עבורנו של מוזיקה שעוד לא שמענו אך מתאימה לזאנר המוזיקה שאנחנו אוהבים על פי ניתוח הנתונים שסופטיפיי מבצעת עלינו . והפלייליסט הזה ממקר ובכל שבוע נחכה לשמוע את הפלייליסט המדהים שנוצר רק עבורנו .
שלא תגידו שלא ידעתם .כל שני בכל מצב ובכל מזג אוויר
  • YOUR DAILY MIXES :  בכל יום יחכו לנו 6 רשימות כאשר כל אחת מהרשימות השמעה בעלת אופי שונה ששוב מתאים עבורנו , והם לא מפסספים .
כל פלייליסט מלמיליאן
  • אמנים ואלבומים חדשים: על בסיס המוזיקה שאנו שומעים באופן קבוע ספוטיפיי ימליצו לנו על אמנים שדומים ומשתייכים לאופי המוזיקה שאנו אוהבים ואפילו יאמרו לנו למה המליצו לנו על אותו אומן.
  • ויש עוד כל כך הרבה שפשוט תכנסו תבלו ותגלו .

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *